Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O Vlastíkovi

Vlastík Plamínek je bezesporu světová celebrita. V těchto podrubrikách se dočtete všechno o Vlastíkovi. Podrubriky výše.

Převzato z Ezo.tv:

Vlastík Plamínek

Dáváš-li důvěru sobě - dáváš ji celému světu. Odpuštění a láska bude ti trvalou odměnou. Slunce daruje život - Plamínek spálí chmury i bolest a prosvítí cestu k budoucnosti...! Jsem připraven nezklamat Tvá očekávání... Jsem připraven stát se Tvým průvodcem ve složitých zkouškách života. Není důležité s čím pracuji, důležité je jakou pomoc přináším.

Prosím, zavolejte opět později
906 70 00 00 Linka: 383
Cena hovoru: 70 Kč za minutu

Hodnocení: 

Znalosti: Věštění, Čtení z karet, Léčitel, Numerologie, Terapeuta,věštění z runových karet, z mořského písku, hrotové terapie a prostorové dynamiky

 

O mně:

"Vlastík Plamínek", narozen ve znamení Vodnáře, profesionální numerolog a věštec. Více než 15 let se zabývá poradenskou a konzultační činností v těchto oborech po celé republice, zejména v Praze a ve východních Čechách. Meteorolog, účastník mnoha výprav za tropickými bouřemi po celém světě, autor knihy "Když věštec nespí", mnoho let působil jako TV rosnička v regionálním vysílání, bohatá zkušenost v médiích v oboru věšteckých praktik pomocí tarotových a runových karet, věštby z mořského písku, hrotové terapie a prostorové dynamiky."

TOPlist